cropped-toyed-yatay.png

Avrupa Birliği Projelerimiz

1. Game of Schools: Hala uygulama sürecinde olan projemiz, öğrencilerin 21. yüzyıl yeterliliklerini kazanmalarını teşvik etmeyi, yeni öğretim yöntemlerini ve oyunlaştırmayı kullanarak problem çözme becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Proje İtalya Roma’dan Leonardo Da Vinci okulu koordinatörlüğünde İtalya, Türkiye ve Litvanya ülkeleri ortaklığında gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgiye proje web sitesinden ya da twitter hesabından ulaşabilirsiniz.
2. “Sustainable Technological Education and Mentality For Digital Natives/STEAM 4 Digital Natives” başlıklı AB projemiz kabul edilmiştir. Projemizde 4 ortak yer almaktadır: Portekiz,Estonya ,Türkiye-Refhan Tümer Çok Programlı Anadolu Sitesi, Romanya. Daha fazla bilgi için websitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz :

TÜBİTAK 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projelerinde Dereceye Giren Projelerimiz:

3. PhysioTerra Projesi: İstanbul Avrupa Bölge yarışmasında Teknolojik Tasarım alanında desteklediğimiz proje bölge ikincisi olmuştur. 4. Gıda Atıklarını Oyunlaştırma ile Fark Ediyorum Projesi: Sosyoloji alanından ‘Gıda Atıklarını Oyunlaştırma İle Fark Ediyorum’ adlı projemiz İzmir bölgesinde 1.238 proje arasından ikinci olmuştur.
5. Şu anda 9 AB Erasmus Projemizin sonucunu bekliyoruz.
TOYED - AB Erasmus Projemizin
Translate »